top of page

        Hayalimdeki işletmeyi  Breadli'nin profesyonel kadrosu ve desteğiyle açtım. Breadli  Hatay - Antakya şubesinin kısa sürede bu kadar talep görüp, beğenileceğini hayal dahi etmemiştim. İyi ki varsın ve iyi ki bu ailenin içindeyim. Teşekkürler Breadli...

YASER TURUNÇ   Hatay-Antakya Franchisee

     Breadli Nedir ?

     Breadli, Fast food zinciri olmasına rağmen, içinde bir kafenin sunabileceği kalitede kahve menüleri ve kendine has tatlıları olan ‘’ Fast Casual Dinning‘’ restorandır. Rakip firmalar göz önüne alınır ise; sundukları ürünler, tatlar ve ürünlerin görsellikleri hep bilinen ve alışılmış, birbirinin aynı menülerden oluşmaktadır. Oysa Breadli fast casual dinning zincirinde, tüm dünya mutfaklarından tat ve lezzetler yer almakta; sunumları da bir o kadar kaliteli olmaktadır.

      Breadli’nin gücü ve başarısı, markanın sektördeki tecrübesinden gelir. Biz, geçen 20 yıl içinde nelerin doğru olduğunu öğrendik ve bu bilgilerden sizlerin de faydalanmasını sağlamak istiyoruz.

      BREADLİ‘nin bayisi olduğunuzda; Deneme-yanılma yöntemi yapmak yerine güçlü bir şirketin iş yapma biçimlerini uygularsınız. Böylece siz  yatırımcılar için pek çok riski ortadan kaldırmış olursunuz.

      Yatırımcı olarak, hazır bir sisteme sahip olup işe başladığınızda; tüm zamanınızı ve enerjinizi, satış-pazarlama üstüne yoğunlaştırırsınız.

      Ürünlerimiz, hazırlama açısından çok kolaydır, ustalık istemez. Hazır ve adetli ürünler olduğundan hem pratik, hem maliyetleri düşük, hemde şubelerde fire oranı en aza indirildiği için karlılığınızda artmış olur.

 

 

 

      NEDEN BREADLİ’ YE YATIRIM YAPMALISINIZ?

 

 • Breadli restoranlarında kullanılmak üzere tamamen kendi Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda ‘’breadli'ye özel kendi kendini kontrol edebilen makine sistemi‘’ geliştirilmiştir. Bu sebeple  aşçı  ya da  personel inisiyatifi gerektirmeyen makineler kullanılmakta ve kalifiye elemana ihtiyaç duyulmamaktadır. Bu, bir restoran için kolay yönetim ve düşük personel maliyeti kaynağının  en önemlisidir.

 • Merkezi üretimden dolayı tüm Türkiye’de standart ürün sunulmakta; bu, da müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

 • Düşük yatırım, düşük risk ile yüksek kazanç elde etme avantajınız olur.

 • Mali ve Hukuki destek alırsınız.

 • Bölge koruma avantajınız olur.

 • Breadli, alanında tek olduğu için büyüme potansiyeli yüksektir.

 • Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir. Açılacak olan dükkanın kendi fiziki şartlarında işletmeciye ve tüm personele 1 hafta boyunca eğitim verilir. Breadli bayilik sistemi aynı zamanda açık bir öğretim fakültesi gibi de algılanabilir. Yılların birikimi ve deneyimi yatırımcılara kısa zamanda verilen eğitimlerle aktarıldığı için,  kısa zamanda işin püf noktalarını öğrenen girişimci, gerçek bir rekabet üstünlüğüne sahip olur ki, Amerika ‘yı tekrar keşfetmesi gerekmez.

 • FRANCHISE eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği devamlı olarak sağlanmaktadır. Eğitim departmanımız tarafından hazırlanan 4 adet kitap, şube açılışında verilir.

 • Takım Üyesi Gelişim Kitabı

 • Takım Üyesi Ürün Hazırlama Kitabı

 • Restoran Müdürü Eğitim Kitabı

 • Franchise Eğitim Kitabı

(burada; her türlü nakit akışı, karlılık, personel nasıl davranır? , pazarlama vb. konularında özel  eğitimler verilir.)

 • Eğitim departmanının çalışmaları sonucunda kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında Breadli’nin tekniklerinden yararlanılır.

 • İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir. Bizim sistemimizde, girişimcinin sürekli olarak danışmanlık alabileceği, her konuda kendisine destek olan 'bir bilen' vardır. Böylelikle iş dünyasına yeni adım atan bir girişimcinin finansal olarak istihdam edemeyeceği profesyonellerle beraber çalışma şansı doğar.

 • Sözleşme imzalama aşamasından sonra; yer tespiti, cafe& restoranın fizibilite çalışmaları ve ölçümleri yapılır. Teknik ekibimiz, tesisat ve tadilat projenizi çizerek size teslim eder. Bu projeye göre tadilat ve tesisat aşamasını bayilerimiz yaparlar. (Talep edilirse, anahtar teslim şeklinde de çalışmamız vardır.)

 • Emsallere göre, yüksek kâr marjı ve düşük kurulum maliyetinden dolayı, işletme kuruluş sermayesinin çok kısa süre içinde geri dönüşü olmaktadır.

     

       Son Söz:

      Misafirlerimiz sağlıklı beslenmek için lezzetten vazgeçmek; kaliteli hizmet için yüksek fiyatlar ödemek zorunda değiller. Dünya mutfağının en seçkin örneklerini yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla en uygun fiyatlarla sunuyor olmamız, bizim ve sizler için ayrı bir gurur kaynağıdır.

Kendimize ilke edindiğimiz ‘’ en iyi hizmet + en uygun fiyat‘’ anlayışımızı sürdürebilmek için Breadli ailesi olarak omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.

Teşekkürler! Mesajınız alındı.

bottom of page